Luottamushenkilöt

Pirkko Hannukka
Hallituksen/johtokunnan jäsen

pirkko.hannukka@gmail.com
040 708 6158

Tiina Hiidenkari
Varapuheenjohtaja

Retkeilytoimikunta,

tiina@iso-hiidenkartano.fi
0400 487 680

Päivi Kuotola
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Retkeilytoimikunta,

paivi.kuotola@gmail.com
Kuotolantie 53 14240 , Janakkala

Päivi Mäkinen
Hallituksen/johtokunnan varajäsen

paivi.makinen@netti.fi
050 306 2603

Riitta Meriläinen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

riitta.merilainen@pp.inet.fi
040 739 5788

Harri Niemi
Taloudenhoitaja, Tiedottaja, Lumikenkäilyvastaava

Tiedotustoimikunta, Retkeilytoimikunta, Pyöräilytoimikunta,

harri.niemi@nekopa.fi
040 455 3970 Lastuvuorentie 78 14200 , Janakkala

Heidi Nivasalo
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Retkeilytoimikunta,

heidi.nivasalo@gmail.com
040 748 2312

Eija Paturi
Puheenjohtaja

Tiedotustoimikunta, Retkeilytoimikunta,

eija.paturi@hotmail.com
0407547532 Ylikyläntie 11 14200

Maire Savonen
Hallituksen/johtokunnan jäsen

maire.savonen@hotmail.com
040 722 3469

Hilkka Sikiö
Hallituksen/johtokunnan varajäsen, www-sivuvastaava

hilkka.sikio@gmail.com
0407358448

Päivi Walden-Kakko
Hallituksen/johtokunnan jäsen

Retkeilytoimikunta,

paivi.walden-kakko@hmledu.fi
040 591 7343